>

O nas

Jesteśmy grupą "pozytywnie zakręconych" pasjonatów sztuki użytkowej, malarstwa, fotografii, rękodzieła...

Swoje zainteresowania postanowiliśmy połączyć z codzienną pracą i tak narodził się projekt FunArt.

FunArt - "zabawa ze sztuką" - ogromnie nas cieszy, dodaje energii i inspiruje. Eksperymentujemy z różnymi środkami wyrazu, bawimy się stylami, wciąż szukamy nowych pomysłów i narzędzi.

W swoich pracach wykorzystujemy tylko własne pomysły i talenty. Szukamy oryginalnych, nietypowych rozwiązań i środków wyrazu. Łączymy techniki cyfrowe z rękodziełem. Nowoczesną fotografię z grafiką komputerową, tradycyjne środki malarskie z nowoczesnym drukiem cyfrowym. Działamy z pasją i zaangażowaniem... ogranicza nas tylko wyobraźnia;)

Stale tworzymy i rozwijamy nasze kolekcje. Wykonujemy obrazy cyfrowe drukowane na płótnie (malarstwo cyfrowe- Digital Art), obrazy ręcznie malowane, obrazy w technice mieszanej: Digital Art/Malarstwo Ręczne (Hand Embellished Prints), obrazy zdobione przestrzenie 3D, obrazy abstrakcyjne zdobione metalami, szkłem. kwarcem. Posiadamy autorską kolekcję fotografii Adamiak Fotografia, w której znajdują się piękne fotografie polskich gór, niesamowite zdjęcia krajobrazów, nowoczesne fotografie artystyczne na płótnie oprawiane w eleganckie ramy. W kolekcji dekoracji przestrzennych niesamowicie prezentują się nowoczesne, wycinane z kompozytu akty 3D, liście, abstrakcyjne kształty. Kolekcja wyrobów ceramicznych DoKa Ceramika zawiera piękne ceramiczne anioły, gliniane koguty. Oprócz dekoracji czysto ozdobnych tworzymy dekoracje użyteczne: tabliczki informacyjne ("Uwaga pies"), tablice adresowe o strukturze szczotkowanego aluminium, stali, stali corten (stal kortenowska). Wykonujemy ozdoby i donice betonowe, ozdoby z mchu, drewna, metalu, szkła... W swoich pracach poszukujemy inspiracji zarówno w naturze, jak i w świecie cyfrowym. Tworzymy obrazy i dekoracje, które pięknie ozdobią przestrzenie zarówno prywatnych domów i mieszkań jak i firmowe, biurowe, biznesowe... Serdecznie zapraszamy:)

Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych kolekcji.